Kategórie

saec-new.png

shoproku-200x200.png

Informácie

Poradenstvo

+421 901 712 712

On-line chat

Začnite chatovať

Reklamácie / Faktúry

+421 950 200 600


 

email.png

info@filtreaoleje.sk

van.png

Sledovanie zásielky

 

O nás

 

 

ering-oleje-a-filtre.png

 

 

Spoločnosť ERING s.r.o. je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností elektronického obchodu v danom segmente. Pracujeme naozaj tvrdo a snažíme sa aby sme našim zákazníkom poskytovali čo najlepši servis a najlepšie podmienky. V našom portfóliu nájdete široký sortiment renovovaných výrobcov svetového kalibru. Máme centrálu na Východe Slovenska v obci Kračúnovce kde disponujeme skladom 400m2. Tlačíme sa a robíme všetko preto aby sme naše priestory zväčšili a posunuli tak naše služby na úplne inú úroveň. Náš tím tvorí 12 ľudí a neustále naberáme nové posily aby sme vedeli promptnejšie reagovať na vaše požiadavky. Posilujeme ako podporu tak aj sklady. Hodnoty našej spoločnosti sú založené na našich zákazníkoch a našich zamestnancoch. Budeme veľmi radi ak sa k nám pridáte na túto bláznivú cestu a zažijete jedinečnú firemnú kultúru. 

 

snimka-obrazovky-2021-12-24-o-11-06-57.png

 

ering-filtreaoleje-01.pngering-filtreaoleje-03.pngering-filtreaoleje-04.png

Aby sme našim zákazníkom dokázali poskytovať originalitu a pôvod našich produktov dávame si záležať pri výbere dodávateľov. Pri viacerých značkách sme oficiálny distribútor a tam kde nie sme oficiálny distribútor nakupujeme z priameho zdroja. Dokážeme tak garantovať že každý produkt zakúpený u nás spĺňa čo má ku spokojnosti našich zákazníkov 

 

Naše skladové zásoby neustále navyšujeme na základe dopytu a požiadaviek našich zákazníkov. Snažíme sa bleskovo expedovať aby ste nemuseli za zásielkou od nás čakať a aby bol tovar u vás čím skôr. Ak ste si objednali produkt ktorý vám nebol bleskovo doručený verte že my sedíme a rozmýšľame nadtým ako to napraviť pri vašej ďalšej objednávke. Naša priemerná doba dodania sa neustále skracuje. Náš sortiment neustále rozširujeme a vylepšujeme. 

 

snimka-obrazovky-2021-11-13-o-19-10-12.png

 

Našu prácu robíme z radosti a od srdca. Sme všetci autíčkari a preto každú jednu objednávku vybavujeme tak ako keby sa jednalo o naše auto. Snažíme sa urobiť všetko preto aby zákazník s nákupom bol u nás spokojný a aby to v ňom zanechalo ten správny zážitok. Spätná väzba od našich zákazníkov je pre nás mimoriadne doležitá a zakladáme si na tom. 

5ea58aac-4c81-4e5c-9fc9-16ec784d0ffe-2.jpg

Vy ešte u nás nemáte žiadnu objednávku? Budeme veľmi radi ak to hneď napravíme. Odporúčame vám pozrieť si našu kompletnú ponuku a veríme že si rozhodne niečo vyberiete. V prípade výberu toho správneho produktu neváhajte využiť našu podporu a vyberieme vám produkt na mieru.

 

shoproku-300x250.png

shoproku-970x100.png

 

saec-new.png

ff30771ec4674e3e810725a4e265b5e5.jpg

Shell a jeho spolupráca s Ferrari

Technické partnerstvo Shell a Ferrari má svoje korene v závodnom tíme Scuderia Ferrari v tridsiatych rokoch dvadsiateho storočia. Dnes je táto spolupráca jedným z najkomplexnejších partnerstiev v súčasnom motoršporte. Spolupráca s tímom Scuderia Ferrari na širokej škále projektov umožňuje...

© Copyright 2015 ERING s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS
OK, súhlasím

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. Viac informácii.