Kategórie

saec-new.png

Informácie

Poradenstvo

+421 901 712 712

On-line chat

Začnite chatovať

Reklamácie / Faktúry

+421 950 200 600


 

email.png

info@filtreaoleje.sk

van.png

Sledovanie zásielky

 

O nás

Sme špecializovaný veľkoobchod, maloobchod na predaj a distribúciu:

automobilových, priemyselných filtrov a filtračných vložiek

 • filtračných vložiek pre čističe vzduchu, oleja, paliva, hydrauliky a kabín osobných, nákladných, poľnohospodárskych a stavebných strojov
 • kompletných výmenných filtrov oleja, paliva a hydrauliky
 • kompletných čističov vzduchu a oleja
 • hydraulických filtrov pre priemyslovú výrobu
 • filtračných vložiek pre špeciálne stroje a zariadenia
 • filtrov pre chladiacu kvapalinu
 • vysušovacie boxy pre brzdové systémy nákladných vozidiel

Patríme do skupiny oficiálnych predajcov výrobkov renovovanej svetovej nemeckej firmy MANN + HUMMEL. Skupina MANN + HUMMEL je koncern aktívny po celom svete. Zamestnáva približne 9.000 zamestnancov na 42 miestach sveta. Vyvíja, vyrába a predáva technicky náročné komponenty hlavne do prvovýroby automobiliek, výrobcom poľnohospodárskych a stavebných strojov a pre priemyselné aplikácie. Filtre na trhu sa predávajú pod značkou MANN FILTER a UNICO FILTER. Vysoká kvalita filtrov je garantovaná certifikáciami kvality podľa ISO 9001 až ISO/TS 16949. Produkty pod značkou MANN FILTER nesú v sebe parametre originálnych dielov dodávaných do prvovýroby.

V našom sortimente filtrov ponúkame aj filtre iných značiek ako napr. FLEETGUARD, BALDWIN, DONALDSON, HENGST, HI-FI, SF FILTER, IVECO, BOSCH a iných výrobcov.

 

Sortimentom cez 2000 typov filtrov na sklade dokážeme osloviť širokú základňu odberateľov tak po strane kvality, ako aj cenovou úrovňou.

Druhou komoditou našej ponuky sú výrobky nemeckých producentov LIQUI MOLY a MEGUM. Sme oficiálnym predajcom výrobkov týchto značiek. V sortimente máme:

 

 • oleje
 • aditíva
 • autokozmetiku
 • servisné produkty

 

LIQUI MOLY GMBH vlastní Certifikát ISO 9001:2008 vydaný certifikačnou autoritou TÜV Thüringen.

Distribúciu tovaru zabezpečujeme po celom Slovensku vlastnou dopravou, alebo využívame služby prepravných spoločností, ako napr. Slovenská pošta, UPS a iné.

Poskytujeme odbornú pomoc v oblasti vzduchových, olejových, palivových, hydraulických, kabínových filtrov, filtrov pre chladiacu kvapalinu, vysúšačov vzduchu bŕzd, olejov, aditív, autokozmetiky a servisných produktov.

 

saec-new.png

vymena ziarovky.jpg

Ako vymeniť žiarovky na aute?

Keď vyhorí žiarovka na aute, väčšina vodičov rýchlo odvedie svoje vozidlo k mechanikovi do servisu. Výmena žiaroviek na aute je však oveľa jednoduchšia, než ste si mysleli a bez väčších problémov ju zvládne väčšina vodičov. V tomto článku sa...

© Copyright 2015 ERING s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS
OK, súhlasím

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. Viac informácii.