Kategórie

saec-new.png

Informácie

Poradenstvo

+421 901 712 712

On-line chat

Začnite chatovať

Reklamácie / Faktúry

+421 950 200 600


 

email.png

info@filtreaoleje.sk

van.png

Sledovanie zásielky

 

Dodacie podmienky

Firma ERING s.r.o. ponúka svojím zákazíkom viacero možností dopravy:

  • Slovenská pošta - dodanie na poštu do 10 kg, zákaz autobatérií, tovar Vám bude zaslaný na vašu poštu kde si ho vyzdvihnete - Zoznam 
  • Osobný odber - ak uprednostníte osobné jednanie, radi Vás uvítame na našej pobočke
  • Kuriérske služby -  do 40 kg, pre dodávku nášho tovaru, služby zabezpečuje kuriérska spoločnosť 123 kuriér. Pri výbere nášho partnera sme dbali predovšetkým na jeho skúsenosť, spoľahlivosť, čo najlepšie referencie tak, aby naši zákazníci  boli spokojný s naším celkovým servisom a starostlivosťou o zákazníka. 
   posta.jpg 955fe5e4141d5bcd9257e82b6d67c6a8-123-logo.png
Hodnota objednávky Slovenská pošta Kuriérska služba
do 30€ 3,60€ 3,60€ 
30€ až 50€ 3€ 3,00€ 
50€ až 69€ 2,40€ 2,40€
nad 70€ zdarma zdarma
Lehota dodania druhý až tretí deň zväčša na druhý deň 

 

Môžete nám veriť že robíme maximum preto aby sme vaše objednávky dokázali vyexpedovať čím skôr pretože nám záleží na tom aby bol tovar u vás čím skôr. Ak je tovar dostupný následne expedujeme a zákazník ho môže očakávať podľa typu vybranej dopravy aj na nasledujúci pracovný deň. Každopádne treba brať do úvahy aj to, že pri práci so zásielkami ide okrem iného aj o ľudský faktor, kvôli čomu sa môže dodacia doba predĺžiť .

Nedostupný tovar bude expedovaný kupujúcemu v lehote 2-5 dní od objednávky. Pri dlhodobo nedostupnom tovare okamžite informujeme zákazníka o náhradnom termíne dodania.

Tovar expedovaný na poštu 1 balík max. do 10 kg.

Tovar expedovaný kuriérom, 1 balík max. do 40 kg, ďalší balík + 3,80 EUR.

Dobierka je účtovaná sumou +0,80€

 

 

 

 

 

 

saec-new.png

vymena ziarovky.jpg

Ako vymeniť žiarovky na aute?

Keď vyhorí žiarovka na aute, väčšina vodičov rýchlo odvedie svoje vozidlo k mechanikovi do servisu. Výmena žiaroviek na aute je však oveľa jednoduchšia, než ste si mysleli a bez väčších problémov ju zvládne väčšina vodičov. V tomto článku sa...

© Copyright 2015 ERING s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS
OK, súhlasím

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. Viac informácii.