Nenechajte vaše vozidlo mrznúť! Pripravte svoje vozidlo na zimu s nami a postarajte sa o neho. My vám radi pomôžeme :)

Kategórie

shop-roku-02.png

shop-roku-01.png

saec-new.png

Pri výbere toho správneho oleja nezabudnite na výmenu filtra. Zobraziť filterSkryť filter

MERCEDES-BENZ MB 229.51 5W-30 - 5L

Dostupnosť: očakávame naskladnenie
Výrobca: MERCEDES  (online katalóg)
Kód produktu MB229515L

Balenie (vybrať iné)

1pkw-synthetic-original-motorol-mercedes-benz-5w-30-mb-229-51-5-liter-800x800.jpg MERCEDES-BENZ MB 229.51 5W-30 - 5L 51,00 €
51,00 € Cena bez DPH 20%: 42,50
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Pri výbere toho správneho oleja nezabudnite na výmenu filtra. Vyberte si z našej bohatej ponuky.

Originálny motorový olej Mercedes Benz 5W-30 MB 229.51 je a syntetický viacstupňový olej a optimálne mazivo pre motor Mercedes-Benz. Je obzvlášť silný a môže byť použitý v benzínových a naftových motoroch Mercedes Benz s DPF a dá sa použiť na predĺžené intervaly výmeny oleja. Dosiahol lepšiu úsporu paliva v porovnaní s MB 229,5 a je odporúčaný výrobcom na optimálnu ochranu motora. Jeho špeciálne prísady a komponenty presne zodpovedajú špeciálnym požiadavkám týchto vozidiel. - znižuje spotrebu paliva a šetrí životné prostredie - umožňuje vysokú účinnosť motora - znižuje mechanické trenie - chráni motor aj v extrémnom chlade a teple

 
Výrobok, známy tiež ako „Multigrade Service Engine Oil Low SPAsh“, je moderný motorový olej, ktorý bol vyvinutý špeciálne na použitie v benzínových a naftových motoroch a ktorý kladie zvýšené požiadavky na oxidačnú stabilitu motorového oleja a požiadavku na zníženie úrovne síry, fosfátu a síranového popola. Obvykle ide o naftové motory s filtrom pevných častíc (DPF) alebo benzínové motory s filtrom pevných častíc (OPF).
 
Výhody:

  • Dobrý štartovací výkon za studena
  • Predĺžená životnosť dpf vďaka formulácii Low SAPS *
  • Vylepšený výkon vďaka zníženému treniu.
  • Nízka spotreba oleja
  • Minimalizované výfukové emisie
  • Do výrobného postupu sú zahrnuté podrobné znalosti konštruktérov motorov 
  • Olej, ktorý na 100% spĺňa požiadavky Mercedesu.

 

Letný čas Zimný čas. Kedykoľvek.
Či už vo veľkom teple alebo extrémnom chlade - pravý olej Mercedes -Benz si zachováva vynikajúce tokové a mazacie vlastnosti aj pri vysokých tepelných zaťaženiach alebo silných mrazoch. To zaisťuje minimálne trenie a maximálnu životnosť motora.

 

Vysoká kvalita. Odolný. Efektívne.
Na originálny olej Mercedes-Benz sa používajú iba vysokokvalitné základové oleje a vysoký podiel prísad. Vysoká kvalita zložiek v originálnom oleji Mercedes-Benz zaisťuje spoľahlivosť a vytrvalosť a zaisťuje, že ho budete musieť meniť len zriedka.

 

Nízke trenie Nízka spotreba. Nízke emisie.
Vďaka neustálemu znižovaniu trenia a interakcii pôvodného oleja Mercedes-Benz s modernými systémami úpravy výfukových plynov vášho vozidla dokáže motor naplno rozvinúť svoj potenciál a súčasne sa znížia náklady na palivo a emisie škodlivín.

 

MB 229.1 vs 229,31 vs 229,51 - Aký motorový olej pre váš Mercedes?

Pýtate sa, ktorý motorový olej je pre váš Mercedes-Benz ten pravý a aké sú rozdiely medzi jednotlivými schváleniami? Dáme vám prehľad a pomôžeme vám nájsť ten správny motorový olej pre vaše auto v online obchode ATO24:

Schválenie Mercedes MB 229.1 je výhradne pre vozidlá bez filtra pevných častíc: Je schválené na použitie v mnohých benzínových motoroch a čiastočne v naftových motoroch bez filtra pevných častíc.
Motorový olej MB 229.31 je prvou generáciou schválení motorových olejov zavedených spoločnosťou Mercedes-Benz, ktoré majú vlastnosť Low SPAsh. Tieto motorové oleje sú preto obzvlášť vhodné na použitie vo vozidlách s naftovými motormi s filtrom pevných častíc, ale dajú sa použiť aj vo veľkom počte benzínových motorov.
Ako ďalší vývoj schválenia MB 229.31 vyvinul Mercedes druhú generáciu prevádzkových predpisov Low SPAsh so schválením MB 229.51 a MB 229.52 na pozadí neustále sa zvyšujúcich požiadaviek na moderné motory a ich motorové oleje s ohľadom na účinnosť a emisie.
Použiteľné v celom rade naftových a benzínových motorov!

Nenašli ste čo hľadáte? Náš sortiment neustále rozširujeme!
Dajte nám vedieť a radi daný produkt doplníme

 

saec-new.pngshop-roku-01.png             shop-roku-02.png

 

 

ako-nasadit-snehove-retaze.jpg

Ako nasadiť snehové reťaze v zime na auto správne a rýchlo?

Zimné prezutie je v zime základom bezpečnosti, stability aj istoty dojazdu do cieľa. Čo však robiť v prípade, ak sú podmienky natoľko zlé, že ani zimné pneumatiky či pohon 4 x 4 nepomáhajú? Riešením sú zimné reťaze, najmä ak ide o hlboký sneh alebo extrémnu poľadovicu. V nasledujúcich riadkoch si...

© Copyright 2015 ERING s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS
OK, súhlasím

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. Viac informácii.