Kategórie

saec-new.png

shoproku-200x200.png

Informácie

Poradenstvo

+421 901 712 712

On-line chat

Začnite chatovať

Reklamácie / Faktúry

+421 950 200 600


 

email.png

info@filtreaoleje.sk

van.png

Sledovanie zásielky

 

4 najčastejšie chyby pri kúpe autobatérie

Rozhodli ste sa kúpiť novú autobatériu? V tom prípade sa vyhnite najčastejším chybám pri jej výbere. V tomto článku sa pozrieme na 4 z nich, na ktoré by ste si mali dať pozor, aby ste svoje rozhodnutie a kúpu o nejaký čas neľutovali. Poďme na to!

1.   Nesprávna voľba typu batérie

Niektorí ľudia si myslia, že všetky batérie sú rovnaké, čo nie je pravda! Namiesto výberu akéhokoľvek náhodného produktu, ktorý sa predáva na trhu, sa musíte uistiť, že kúpite takú autobatériu, ktorá je určená do vášho vozidla. 

Keďže väčšina autobatérií nie je bezúdržbová, znamená to, že je potrebná priebežná údržba, aby sa predišlo zbytočným problémom, ako sú úniky a iné problémy. Ak si chcete kúpiť vysokovýkonnú batériu, mali by ste hľadať batériu s najlepším výkonom, ktorá má dlhú životnosť.

Dnes sú k dispozícii rôzne značky a musíte sa uistiť, že kupujete kvalitný produkt, pretože vás to môže v konečnom dôsledku stáť čas, peniaze a energiu. Zo širokej ponuky autobatérii si môžete vybrať aj na našom e-shope filtreaoleje.sk

 

2.   Neoverenie reputácie výrobcu

Ďalšou častou chybou, ktorú ľudia robia pri kúpe produktu, je, že si neoveria výrobcu, nepozrú si značku a jednoducho si kúpia akýkoľvek náhodný produkt, ktorý vyzerá sľubne. Je však veľmi dôležité, aby ste to zvážili pred nákupom, pretože v odvetví automobilových batérií existuje veľa podvodníkov.

Overte si, že spoločnosť je založená a má dobrú povesť, a to tak, že si o nich nájdete niečo na internete. Taktiež pozerajte na recenzie ostatných zákazníkov, ktoré vám vo veľkom môžu napovedať, či sa oplatí kupovať autobatérie u daného výrobcu. 

 

3.   Ignorovanie dizajnu, vlastností a technológie

Najspoľahlivejšie zariadenia sú v súčasnosti tie, ktoré sú z hľadiska technológie vysoko pokročilé.

Existuje niekoľko funkcií, ktoré si musíte všímať, pokiaľ ide o autobatérie a najčastejšie sú to napätie, záručná doba a kapacita energie.

Okrem toho by ste mali mať na pamäti aj dizajn produktu, ktorý vám pomôže určiť, či sa perfektne hodí k vášmu vozidlu alebo nie.

Nájdite si čas na dôkladné porovnanie veľkostí jednotlivých batérií, aby ste si mohli vybrať tú správnu. Keď kupujete autobatériu, existujú určité aspektu, na ktoré by ste sa mali zamerať. Najdôležitejšou vlastnosťou je záručná doba. Nezabudnite skontrolovať záručné doby rôznych batérií, pretože vám to pomôže ušetriť nejaké peniaze z dlhodobého hľadiska

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý je potrebné zvážiť, je energetický výstup každej batérie. Čím je vyššia, tým lepšie, pretože poskytne skvelý výkon a dlhšie vydrží. Taktiež vám to pomôže ušetriť viac peňazí, pretože nebudete musieť vymieňať batériu tak často.

 

4.   Nečítanie a ignorovanie recenzií používateľov

Najlepší spôsob, ako zistiť, či je produkt, ktorý si chcete kúpiť, kvalitný alebo nie, je prečítať si recenzie a posudky.

Pokiaľ si prečítate dostatok recenzií a referencií, budete schopní zistiť presné atribúty produktu, o ktorý máte záujem. Najlepšie by bolo, keby ste si pozreli aj najnovšiu recenziu a posudok o produkte, ktorý si chcete kúpiť. Vyhraďte si na to čas a pozrite si na internete najnovšie recenzie danej autobatérie

Je to skvelý spôsob, ako sa uistiť, že si vyberiete produkt, ktorý je skutočne spoľahlivý. Môžete sa tiež opýtať svojich priateľov na akékoľvek informácie, ktoré vedia o recenziách a referenciách na produkt, ktorý si chcete kúpiť, alebo sa môžete opýtať niekoho, kto už produkt predtým použil.

 

Najlepšia rada na záver. Obráťte sa na nás a my vám radi poradíme! smiley

vyber baterie.png

shoproku-300x250.png

shoproku-970x100.png

 

saec-new.png

ff30771ec4674e3e810725a4e265b5e5.jpg

Shell a jeho spolupráca s Ferrari

Technické partnerstvo Shell a Ferrari má svoje korene v závodnom tíme Scuderia Ferrari v tridsiatych rokoch dvadsiateho storočia. Dnes je táto spolupráca jedným z najkomplexnejších partnerstiev v súčasnom motoršporte. Spolupráca s tímom Scuderia Ferrari na širokej škále projektov umožňuje...

© Copyright 2015 ERING s.r.o. Všetky práva vyhradené. web generuje redakčný systém WEB CMS
OK, súhlasím

Príslušným nastavením vášho webového prehliadača vyjadrujete súhlas, resp. nesúhlas s využívaním cookies pri návšteve našej webovej stránky. Cookies nám pomáhajú pri zabezpečení kvalitných služieb. Zablokovanie týchto súborov môže viesť k nesprávnemu, resp. neúplnému nastaveniu parametrov fungovania niektorých služieb. Viac informácii.